Kredi Kartı Limit ve Borç Öğrenme - kredikartilimitogrenme.org
DOLAR: 3.94 TL
EURO: 4.86 TL

Tatil Kredisi Nasıl ve Hangi Bankadan Alınır

9 ay önce
557 kez görüntülendi

Tatil Kredisi Nasıl ve Hangi Bankadan Alınır

Yaz aylarında bankaların en çok geliştirdiği ve sürekli olarak güncellediği kredi paketlerinin başında gelen tatil kredileri, kişilerin yapacakları tatil harcamalarının kredi usulü ile karşılanması ve isteğe göre belirlenen vade süreleri ile de geri ödenmesini sağlamaktadır. Şuan ülkemiz bankacılık sektöründe bulunan tatil kredilerine baktığımız zaman, 50 bin liraya kadar başvuruların onaylandığını, onaylanan her tatil kredisi için de 48 aylık vade süreleri olduğu görülmektedir. Uygun faiz oranları ile de dikkat çeken bu tatil kredilerinde temel amaç ise, ülke içerisinde yerli turistin harekete geçirilerek, gerilemekte olan turizm sektörünün tekrar canlanmasını sağlamaktır. Şuan Tatil Kredisi Veren Bankalar a baktığımız zaman, şu bankalar karşımıza çıkmaktadır.

Tatil Kredisi Veren Bankalar

  1. Türkiye İş Bankası
  2. Yapı Kredi Bankası
  3. Ziraat Bankası
  4. QNB Finansbank
  5. Vakıfbank
  6. TEB
  7. Denizbank

Şuan Tatil Kredisi Veren Bankaların sayısı yedi adet karşımıza çıksa da, ilerleyen günlerde bu kredi paketlerinin içeriği ve tatil kredisi paketi geliştiren bankaların sayısı giderek artacaktır.

Tatil Kredisi Veren Bankalar arasında her zaman için yerini koruyan Denizbank, her sene olduğu gibi bu sene de en uygun koşullarda finansman sağlamaktadır. Denizbank şubelerinden kişilerin gelir belgesi ile birlikte yapacakları tatil kredisi başvurularında, 50 bin lira için başvuru yapabilinmektedir. Bankanın 50 bin lira için sunduğu vade süresi 48 ay olarak karşımıza çıkarken, kredi faiz oranı da %1,50 olarak belirlenmiştir. Birçok banka ile denk bir koşul sunduğu düşünülse de, Denizbank’ın sunmuş olduğu en büyük hizmet, kredi taksitlerinin 3 aya kadar ertelenebiliyor olmasıdır.

Denizbank Tatil Kredisi Başvuru Sonucu Nasıl Öğrenilir?

Denizbank şubelerine giderek yapılacak tatil kredisi başvurularında, büyük bir ihtimalle aynı gün içerisinde sizlere olumlu ya da olumsuz yanıt verilecektir. Çünkü, başvuru işlemleri sırasında sizden gelir belgeniz talep edilecektir. Gelir belgesini bankaya sunduktan sonra sizlerin vatandaşlık numarası üzerinden Findeks raporuna ulaşılacaktır. Eğer burada da bir sorun algılanmıyorsa, banka kredisinden faydalanamamanızı sağlayacak herhangi bir durum ortada yoktur. Bundan dolayı, sorgulama işleminin hemen ardından banka görevlisi size sonuç hakkında bilgi verecektir.

Eğer siz Denizbank Genel Müdürlüğü tarafından onay verilip verilmediğini öğrenmek istiyorsanız, bu durumda  bankanın müşteri temsilciliği ile görüşme yapabilirsiniz. Denizbank müşteri hizmetlerine bağlanmak için ücretsiz bir şekilde 0850 222 08 00’ı arayabilirsiniz. Burada operatör sizler için belirli kategoriler ve numaralar seslendirecektir. Başvuru sonucu işlemleri ile ilgili menüye giriş yaparak, müşteri temsilcinize bağlanabilir, tatil kredisi başvuru sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık