Kredi Kartı Limit ve Borç Öğrenme - kredikartilimitogrenme.org
DOLAR: 4.08 TL
EURO: 4.98 TL

Bonus Kredi Kartı Borç Öğrenme

11 ay önce
687 kez görüntülendi

Bonus Kredi Kartı Borç Öğrenme

Garanti Bankası tarafından geliştirilen ve ardından birçok bankanın da kullanıcılarına sunmaya başladığı Bonus kredi kartları, şuan üniversite öğrencilerinden başlayarak birçok kişiye sunulmaktadır. Türkiye’de en çok kullanıcı sayısına ulaşmış kredi kartı türü olan Bonus Kredi Kartı, kullanıcılarının yapacakları tüm alışverişler için onlara bonus puanlar kazandırmaktadır. Kazanılan bu bonus puanlar, POS cihazları üzerinden yapılacak alışverişler sırasında kişilerin kullanabileceği sanal para birimleridir. Ayrıca, Bonus kredi kartı kullanan kişiler için, üye iş yerleri ile yapılan anlaşmaların sonucunda, özel indirim imkanları da bulunmaktadır. Anlaşmalı kurumlarda kişiler alışverişlerini yaparken hem özel indirimlerden faydalanmakta hem de bonus puan ile ekstra taksit imkanlarından faydalanmaktadır. Bonus Kart Borç Öğrenme işlemleri için de birçok alternatifin sunuluyor olması, bireylerin beklentilerini karşılayan bir kredi kartı olduğunu bizlere göstermektedir.

Bonus Kart Borç Öğrenme için kişilerin karşılarında oldukça farklı yöntemler bulunmaktadır. Bunlara baktığımızda şu sıralamayı yapabiliriz.

  • Garanti Bankası şubelerinden almış olduğunuz Bonus Kart ile ilgili borç bilgilerini öğrenmek için, ilk olarak bankanın ATM noktalarına başvurabilirsiniz. Birçok yerde karşınıza çıkacak olan Garanti Bankası ATM noktalarından, kredi kartınız ve kart şifreniz ile birlikte hesabınıza giriş yapmalısınız. Burada karşınıza yapabileceğiniz işlemlerin sıralandığı kategoriler çıkacaktır. Kredi Kartı Bilgileri, Borç ve Bakiye Bilgileri kategorilerine giriş yaptıktan sonra, kredi kartınızın toplam limiti, kullanılabilir limitiniz, dönem borcunuz ve hesap kesim tarihinizi öğrenebilirsiniz. Burada yapacağınız işlemlerde, asgari ödeme tutarına veya dönem borcunuza yansıtılacak taksitli alışveriş tutarınızı da görebilirsiniz.
  • Bonus Kart Borç Öğrenme işlemleri için kullanılacak bir diğer yöntem de Garanti Bankası müşteri hizmetleridir. Alo Garanti olarak adlandırılan bu hizmetten faydalanabilmeniz için yapacağınız tek işlem, telefonlarınızdan 444 0 333’ü aramaktır. Sistemde kayıtlı telefon numarasından arama yaptığınız zaman, doğrudan kartınızda yapacağınız işlemlere yönlendirileceksiniz. Operatör ile yapacağınız görüşmede Kredi Kartı Kullanım Bilgileri’ne denk gelen rakamı telefonunuzdan tıkladıktan sonra, toplam borç bilgilerinize erişebilirsiniz.
  • Dijital bankacılık alanında yirminci yılını kutlayan Garanti Bankası, mobil bankacılık uygulamaları üzerinden müşterilerinin anlık olarak borçlarını sorgulamalarına imkan tanımaktadır. Android veya İOS işletim sistemindeki tüm cihazlara indirebileceğiniz Garanti Mobil uygulaması için, gerekli bilgileri doldurup giriş yaptığınızda sadece kredi kartınız değil, bankada bulunan tüm hesaplarınız ile ilgili detaylara da ulaşabilirsiniz.

Bonus Kart Borç Öğrenme işlemleri için bu üç yöntemi hızlı ve ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Özellikle kullanacağınız mobil uygulama ile, en kısa süreli sorgulama işlemlerini gerçekleştirebilir, harcama ve gelir kontrolünüzü yapabilirsiniz.

Bonus Kredi Kartı Borç Öğrenme Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık